Kurtki damskie – modne kolory tej jesieni

Jesień kojarzy nam się z szarugą i krótkimi dniami. Jedynie kiedy pogoda nastraja decydujemy się na kolor w swoim ubiorze. Jednym słowem dostrajamy się do aury, a tak nie powinno być. Kolor musi być obecny również wtedy, kiedy leje jak z cebra.

Kurtki damskie – na jakie kolory się zdecydować?

Jeśli chcesz dodać sobie nieco więcej koloru tej jesieni warto sięgnąć po kurtki w odcieniach różu lub czerwieni. Dla odważnych jest jeszcze ciekawsza odsłona, a mianowicie magento. Kolor będący czymś pomiędzy różem, a fioletem nie będzie przesadnie jaskrawy, a jednocześnie wystarczająco soczysty, aby dodać koloru w deszczowy dzień.

kurtki damskieModne kurtki damskie – wybierz bomberkę lub kurtkę pikowaną

Jeśli preferujesz luźny styl i tylko od czasu do czasu zakładasz coś bardziej eleganckiego koniecznie musisz postawić na kurtkę bomberkę, która jest na tyle casualowa by pasować do jeansów i na tyle elegancka, np. dzięki deseniom oraz połyskującemu materiałowi, że stworzy udane połączenie również z elegancką spódnicą lub sukienką. Nie trzeba bać się takich zestawień i warto bawić się modą. Tanie kurtki damskie, takie jak kurtki pikowane także mogą sprawdzić się zarówno w wersji casualowej, jak i formalnej. Jednak w tym drugim przypadku trzeba tu zadbać o kolorystykę dopasowaną do wybranej kreacji.
Jesienią można wybrać również kurtki w modnych deseniach sprawdź je tutaj https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_Okrycia-wierzchnie_Kurtki-950.html. Świetnie sprawdzi się np. krata, która występuje w dwóch wersjach, drobnej subtelnej kraty, jak i bardziej wyróżniającej się dużej i kolorowej. Jesienne eksperymenty na pewno wyjdą nam na dobre.