Męskie bluzy hitem tego sezonu

Nadchodząca jesień dla wielu panów oznacza konieczność uzupełnienia braków w swojej garderobie. Większość mężczyzn pragnie, by ich ubrania były nie tylko wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim modne i na czasie. Męskie bluzy spełniają wszystkie te warunki, a przy okazji zapewniają ciepło tak potrzebne w nadchodzących chłodnych dniach.

Bluza męska – rodzaje

Bluz męskich na sklepowych półkach nie brakuje. Ich wariantów jest tak wiele, że każdy pan jest w stanie znaleźć wzór dla siebie idealny. Podstawowym modelem bluzy jest ta z kapturem. Może być zapinana na zamek lub nie. Z przodu często ma kieszeń – tzw. kangurkę. Ostatnimi czasy zwyczajna bluza na zamek coraz częściej bywa zastępowana bardziej fantazyjną wersją: z zamkiem biegnącym na ukos bądź też ciekawie podniesionym kołnierzem. Hitem sezonu są proste, jednokolorowe, bawełniane bluzy, bez kaptura i bez zapięcia. Co ciekawe, można je włożyć na elegancką koszulę i w ten sposób uzyskać odświętny look z nutą nonszalancji.

 

Bluza męska – jaką kupić?

 

Oglądając w sklepie męskie bluzy, warto pamiętać, że najlepiej zwracać uwagę na ich metki. Dobrej jakości bluza zawiera w sobie co najmniej 80% bawełny – to jej zawdzięcza doskonały wygląd i niespotykaną miękkość oraz wygodę noszenia. Materiały syntetyczne nie przepuszczają powietrza i wyglądają po prostu tanio.

 

Bluza męska (https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Meska_Bluzy-819.html) wielu osobom kojarzy się z bezkształtnym, deformującym sylwetkę workiem. Nic bardziej mylnego.

 

Ostatnimi czasy w modzie są bluzy bardzo dopasowane do sylwetki, podkreślające jej zalety, a maskujące niedoskonałości. Zaletą bluz męskich jest to, że nosić może je praktycznie każdy.