Uniwersalna kamizelka pikowana damska dla każdej kobiety

Uniwersalna kamizelka pikowana damska biła rekordy popularności w latach 90-tych. Po dłuższej przerwie kamizelki damskie powracają do mody, dlatego też coraz częściej można znaleźć je na półkach sklepowych. Dużym atutem kamizelek jet to, że można połączyć je nie tylko z eleganckimi spodniami, ale również ulubioną koszulą i kolorowymi t-shirtami. Bezrękawniki damskie można połączyć także z sukienkami i grubymi rajstopami.

Szeroka i różnorodna oferta

Nowoczesna kamizelka pikowana damska zaskakuje swoją nietuzinkową formą i mnogością niesamowitych fasonów. Przebierać można także w szerokiej i różnorodnej kolorystyce. Kamizelka pikowana damska zatrzymuje ciepło i co najważniejsze jest bardzo wygodna. Odzież tego typu doskonale sprawdzi się nie tylko w sezonie zimowym, ale również w chłodniejsze wieczory. Pikowanie jest w chwili obecnej najciekawszą alternatywą dla klasycznych i minimalistycznych form.

kamizelka damska

Jakie kamizelki wybrać?

W obecnym sezonie najlepszym wyborem są puchowe bezrękawniki damskie, które niestety mogą poszerzać biodra i klatkę piersiową. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że to właśnie modele tego typu zapewniają największy komfort cieplny. Dla kobiet o sylwetce jabłka najlepszym wyborem będą kamizelki z lejącego materiału. Najbezpieczniejszym wyborem będzie bezrękawnik damski z masywniejszym i znacznie rzadszym pikowaniem. Dla kobiet o sylwetce gruszki zdecydowanie lepszym wyborem będzie kamizelka z dużymi klapami i pokaźnym dekoltem. Warto postawić także na modele, które mają dodatkowe ozdoby na wysokości szyi. Najlepiej wybrać bezrękawnik damski, który sięga nieco poniżej bioder.