Moda na kurtki przejściowe damskie

W okresie przejściowym bardzo często utrzymują się dość niskie temperatury, dlatego też najbezpieczniejszym wyborem będzie softshell. Mowa tutaj oczywiście o charakterystycznym materiale, który bije rekordy nie tylko w modzie turystycznej. Kurtka przejściowa damska wykonana z tego rewelacyjnego materiału nie krępuje ruchów i co najważniejsze pozwala zachować odpowiedni komfort cieplny.

Czym charakteryzuje się kurtka przejściowa damska?

Kurtki przejściowe damskie typu softshell są bardzo miękkie, dlatego też zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Dzięki nowoczesnej technologii i niesamowitej tkaninie skóra może swobodnie oddychać. Godne polecenia są kurtki z ściągaczami, które skutecznie chronią przed podmuchami wiatru. Rekordy sprzedaży biją przejściowe kurtki damskie z powłoką typu water-repellent. Modele tego typu poradzą sobie nawet podczas dość dużych opadów. Jeżeli chodzi o sam design to najlepszym wyborem będzie dość ciemny softshell z kontrastującymi motywami. Młodsze kobiety mogą postawić na przykład na granat z czerwienią. Dla starszych kobiet zdecydowanie lepszym wyborem będzie czerń z pomarańczem. Dzięki mocniejszym kolorom można uciec od nudy.

kurtka damska przejściowa

Uniwersalne wiatrówki

Na półkach sklepowych można znaleźć także modne i stylowe wiatrówki. Kurtka przejściowa damska w dstreet doskonale sprawdzi się nie tylko latem, ale również w znacznie cieplejsze dni wiosenne. Jest to idealny wybór dla kobiet, które często jeżdżą na rowerze albo wybierają się na piesze wycieczki. Lekkie i poręczne kurtki przejściowe damskie doskonale sprawdzą się także do zastosowań sportowych.