Popularne bluzy męskie

Bluza to element garderoby, który w swojej szafie posiada niemal każdy mężczyzna. Są wygodne i dobrze się w nich wygląda. Jednak bluza bluzie nie równa. Warto wiedzieć jakie rodzaje bluz oferuje sklepy.

Bluza z kapturem i bez

Pierwsza niezwykle popularna bluza to bluza z kapturem. Popularne są zarówno te rozpinane jak i nakładane przez głowę. Bluza z kapturem idealnie pasuje do sportowych spodni. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, ale ubrać do niej także spodnie jeansowe. Równie popularna jak bluza z kapturem jest bluza bez kaptura Dstreet. Świetnie nadają się na chłodniejsze dni, gdyż wygodnie nosi się jej pod kurtką. Bardzo dobrze komponuje się ze sportową marynarką.

 

Bluzy rozpinane

Największa zaletą bluz rozpinanych jest fakt, że może je łatwo ubrać i zdjąć. Rozpięcie zamka to zaledwie chwila. Często spotkać można także bluzy, które zamiast zamka posiadają guziki. Największą popularnością cieszą się bluzy rozpinane z kapturem. Pewną alternatywą dla bluz rozpinanych są bluzy rozpinane do połowy.

 

Dlaczego warto nosić bluzy?

Powodem tak dużej popularności bluz jest przede wszystkim to, że pasują one niemal na każdą okazję. Dodatkowo bluzę może nosić każdy niezależnie od wielu. Nie jest to jedynie ubranie dla młodzieży. Wszystko zależy od wyboru odpowiedniego dla siebie fasonu. Bluzy cieszą nie ogromną popularnością nie tylko wśród panów, ale także wśród pań. Kobiety coraz częściej decydują się zakładać bluzy. Dokładnie z tego samego powodu co panowie. Są one po prostu bardzo wygodne.