Najmodniejsze designy na sukienki na lato 2019

W letniej garderoby zawsze królują sukienki. Sukienka to najbardziej kobiecy element w szafie, idealnie sprawdzający się na gorące letnie dni. Poza tym sukienki nigdy się nie nudzą, bo mogą występować w ogromnej ilości różnych modeli i krojów. Co roku królują inne desenie, jednak jak to w modzie, i tak wszystko wraca.

Sukienki w kwiaty

Najmodniejsze print na wakacyjne sukienki to zawsze kwiaty. Kwiatowe nadrukiem mogą mieć postać tak zwanej łączki, wtedy kwiatuszki są drobniutkie i powtarzają się praktycznie na całej tkaninie. Modne są również nadruki w duże kwiaty. Wszystkie sukienki w kwiatki to prawdziwa kwintesencja kobiecości i stylu. Nieważne czy wybierze się sukienki kolorowe czy w stonowanych barwach – kwiatowe wzory zawsze się obronią

 

Groszki

Groszki to kolejne naprawdę klasyczny wzór na sukienki damskie. Tak naprawdę groszki powracają zawsze wiosną i latem, natomiast znikają z ubrań na jesień i zimę. Sukienka w groszki to cudowne nawiązanie do stylu lat 50 i tak zwanych Pin up Girls.  warto mieć przynajmniej jedną taką w swojej szafie, aby od czasu do czasu wystylizować się na retro styl.

 

Marynarskie paski

Kolejny absolutnie hitowy print na ubrania letnie to zawsze i wciąż marynarskie paski. Sukienki w paski bardzo kojarzą się z wakacjami i dziewczęcym stylem. To prawdziwa klasyka sama w sobie, dlatego też takie sukienki będą świetne również do pracy, różne inne bardziej eleganckie okazje. Marynarskie paski po raz pierwszy wylansowała Coco Chanel, to chyba zatem najlepszy dowód na to, że ten deseń jest wart uwagi.