Do czego pasują spodnie męskie chinosy?

Oryginalne spodnie męskie chinosy po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też warto dowiedzieć się do jakich stylizacji będą one pasować. Eleganckie chinosy będą doskonałym wyborem nie tylko dla młodszych, ale również i starszych Panów.

Moda na beżowe chinosy

W ostatnim czasie jest duży boom przede wszystkim na beżowe chinosy, które są najlepszą alternatywą dla niebieskich jeansów. Beżowe chinosy są idealnym wyborem dla tych Panów, którzy chcą stworzyć casualowe stylizacje. Spodnie bez żadnego większego problemu można połączyć na przykład z granatową albo bordową koszulką. Dzięki ciemniejszym odcieniom można nieco zrównoważyć wygląd. Spodnie męskie chinosy można zestawić także z koszulkami bawełnianymi. Jest to wspaniała propozycja dla zagorzałych miłośników stylu preppy. 

Granatowe chonosy

Dla większości mężczyzn najbezpieczniejszym wyborem będą zawsze granatowe chinosy, które pasować będą do wielu stylizacji. Spodnie w tym kolorze można nosić w bardzo klasyczny sposób. Pasować będą więc do koszul i bluz w marynarskie paski. Warto postawić również na białe koszulki i sportowe sneakersy. Taka kreacja doskonale sprawdzi się na nocny wypad ze znajomymi. 

Klasyczne czarne spodnie

Dzięki czarnym spodniom można zbudować bardziej elegancki styl. Spodnie tego typu można nosić do pracy albo na uczelnię. Aby nie wyróżnić się z tłumu warto postawić na zwykła koszulę i blezer. Nie można zapominać również o wygodnych butach, które kolorystycznie powinny pasować nie tylko do spodni, ale również do pozostałego odzienia.

Spodnie męskie chinosy dostępne w ofercie sklepu Dstreet.pl.